Movies
Ratings
122
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 4.0
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 4.5
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 4.5
Tazza: The High RollersRated ★ 4.5
VeteranRated ★ 4.5
The ThievesRated ★ 4.5
The Man from NowhereRated ★ 4.0
SnowpiercerRated ★ 4.0
The MatrixRated ★ 3.5
InterstellarRated ★ 4.5
AssassinationRated ★ 4.5
The AvengersRated ★ 4.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 5.0
New WorldRated ★ 5.0
Ode to My FatherRated ★ 5.0
Kung Fu Panda 3Rated ★ 3.5
The Big ShortRated ★ 4.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 5.0
LucyRated ★ 3.0
The PiratesRated ★ 4.5