Movies
Ratings
805
Small Town RivalsRated ★ 2.5
Cold EyesRated ★ 3.5
Cyrano AgencyRated ★ 3.5
HolidayRated ★ 3.0
The Lost World: Jurassic ParkRated ★ 4.0
Pan's LabyrinthRated ★ 4.0
ContactRated ★ 4.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 4.0
Child's Play 2Rated ★ 4.0
DreamgirlsRated ★ 4.5
RockyRated ★ 4.5
GhostRated ★ 4.5
The ConcubineRated ★ 2.5
SaltRated ★ 3.5
Van HelsingRated ★ 3.0
Christmas in AugustRated ★ 4.0
Knight and DayRated ★ 3.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 3.0
Escape PlanRated ★ 3.0
Crouching Tiger, Hidden DragonRated ★ 4.5