Titles you rated
Tazza: The Hidden CardRated ★ 4.5
Edge of TomorrowRated ★ 5.0
HerRated ★ 4.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 5.0
HarmonyRated ★ 3.5
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.0
The Face ReaderRated ★ 3.5
Real SteelRated ★ 4.5
The PianistRated ★ 5.0
SecretRated ★ 5.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 5.0
TangledRated ★ 4.0- Take OffRated ★ 5.0
Slumdog MillionaireRated ★ 5.0
SunnyRated ★ 5.0
TakenRated ★ 4.0
The HostRated ★ 5.0
Woochi : The Demon SlayerRated ★ 3.5
MasqueradeRated ★ 4.5
I Am LegendRated ★ 4.0