Movies
Ratings
463
Infernal AffairsRated ★ 5.0
Magical DoReMiRated ★ 5.0
I Feel PrettyRated ★ 5.0
Rough NightRated ★ 4.0
Ford v FerrariRated ★ 4.0
Crazy RomanceRated ★ 3.0
Frozen IIRated ★ 4.0
YesterdayRated ★ 2.0
Spirited AwayRated ★ 4.0
The Lion KingRated ★ 2.5
ReLIFERated ★ 3.5
Mamma Mia! Here We Go AgainRated ★ 3.5
VenomRated ★ 3.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.0
Ralph Breaks the InternetRated ★ 3.5
Inside meRated ★ 3.0
Extreme JobRated ★ 3.5
Little ForestRated ★ 3.5
Captain MarvelRated ★ 3.5
Ant-Man and the WaspRated ★ 3.5