Titles you rated
MoonlightRated ★ 5.0
Rust and BoneRated ★ 5.0
Manchester by the SeaRated ★ 5.0
DamageRated ★ 5.0
A Simple FavorRated ★ 5.0
300Rated ★ 5.0
3 IdiotsRated ★ 5.0
Blue Is The Warmest ColorRated ★ 3.0
ParasiteRated ★ 4.0
SnowpiercerRated ★ 3.5
InterstellarRated ★ 5.0
CarolRated ★ 2.5
CloserRated ★ 4.0
Baby DriverRated ★ 3.0
Les MisérablesRated ★ 2.5
Very Ordinary CoupleRated ★ 4.0
The ShamelessRated ★ 3.0
Little ForestRated ★ 5.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.0
Pride & PrejudiceRated ★ 4.0