Titles you rated
 No Other ChoiceRated ★ 4.0 No Other ChoiceRated ★ 4.0
 NocturnalRated ★ 2.5 NocturnalRated ★ 2.5
 Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.5 Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.5
 KPop Demon HuntersRated ★ 3.5 KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
 F1: The MovieRated ★ 3.0 F1: The MovieRated ★ 3.0
 Paddington in PeruRated ★ 3.5 Paddington in PeruRated ★ 3.5
 The MatchRated ★ 4.0 The MatchRated ★ 4.0
 Hijack 1971Rated ★ 2.0 Hijack 1971Rated ★ 2.0
 HarbinRated ★ 4.0 HarbinRated ★ 4.0
 The First Slam DunkRated ★ 4.5 The First Slam DunkRated ★ 4.5
 I, The ExecutionerRated ★ 2.5 I, The ExecutionerRated ★ 2.5
 Late Night With the DevilRated ★ 3.5 Late Night With the DevilRated ★ 3.5
 Ready or NotRated ★ 3.5 Ready or NotRated ★ 3.5
 Inside Out 2Rated ★ 4.5 Inside Out 2Rated ★ 4.5
 EscapeRated ★ 4.0 EscapeRated ★ 4.0
 BarbieRated ★ 4.0 BarbieRated ★ 4.0
 MonsterRated ★ 5.0 MonsterRated ★ 5.0
 UprisingRated ★ 4.0 UprisingRated ★ 4.0
 A Star Is BornRated ★ 4.0 A Star Is BornRated ★ 4.0
 Emergency DeclarationRated ★ 1.0 Emergency DeclarationRated ★ 1.0