Titles you rated
The Scent of LoveRated ★ 3.5
The WhistleblowerRated ★ 2.0
The King's SpeechRated ★ 4.0
SnowpiercerRated ★ 3.0
WhiplashRated ★ 4.5
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 4.0
LifeRated ★ 3.5
OkjaRated ★ 3.0
Death ProofRated ★ 4.0
HeatRated ★ 5.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.0
The GamblerRated ★ 4.5
Comrades: Almost a Love StoryRated ★ 4.5
Lost in TranslationRated ★ 5.0
The PianistRated ★ 4.5
Mr. SocratesRated ★ 1.5
The MartianRated ★ 4.5
Nausicaä of the Valley of the WindRated ★ 3.5
Memories of MatsukoRated ★ 3.0
The InternRated ★ 4.0