Movies
Ratings
25
Summer WarsRated ★ 4.0
Tazza: The High RollersRated ★ 3.5
Captain America: The First AvengerRated ★ 3.0
Public Enemy ReturnsRated ★ 3.0
The Lion King 2: Simba's PrideRated ★ 5.0
Underworld: Rise of the LycansRated ★ 2.0
Van HelsingRated ★ 3.5
Now You See MeRated ★ 3.0
Wolf ChildrenRated ★ 5.0
RED 2Rated ★ 4.0
MarathonRated ★ 3.0
Secretly, GreatlyRated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 4.0
Attack the Gas Station!Rated ★ 3.0
Men in BlackRated ★ 3.0
Whatcha Wearin'?Rated ★ 3.0
Crows ZeroRated ★ 5.0
Iron Man 3Rated ★ 5.0
Confession of MurderRated ★ 5.0
TwilightRated ★ 5.0