Movies
Ratings
162
ParasiteRated ★ 5.0
Mission: PossibleRated ★ 4.5
Me Before YouRated ★ 3.5
Little Miss SunshineRated ★ 5.0
As Good As It GetsRated ★ 5.0
WonderRated ★ 5.0
The Hateful EightRated ★ 4.0
Schindler's ListRated ★ 5.0
Murder on the Orient ExpressRated ★ 5.0
JokerRated ★ 5.0
SearchingRated ★ 4.5
Something's Gotta GiveRated ★ 5.0
What Women WantRated ★ 5.0
The Parent TrapRated ★ 5.0
Knives OutRated ★ 5.0
The RevenantRated ★ 5.0
Ford v FerrariRated ★ 5.0
I Can SpeakRated ★ 3.0
Green BookRated ★ 5.0
Julie & JuliaRated ★ 4.0