Titles you rated
HelplessRated ★ 2.5
BlindRated ★ 4.5
The OutlawsRated ★ 4.5
The Big SwindleRated ★ 4.0
Anarchist from ColonyRated ★ 4.0
The ChaseRated ★ 3.5
Gonjiam: Haunted AsylumRated ★ 0.5
ForgottenRated ★ 4.0
The HandmaidenRated ★ 0.5
The Case of Itaewon HomicideRated ★ 3.0
House of the DisappearedRated ★ 3.5
A DayRated ★ 4.0
MonsterRated ★ 1.5
Our TownRated ★ 1.5
The Queen of CrimeRated ★ 2.5
Memoir of a MurdererRated ★ 4.5
MasterRated ★ 4.0
Cyrano AgencyRated ★ 4.0
GloveRated ★ 3.5
Battlefield HeroesRated ★ 2.5