Titles you rated
Rurouni Kenshin Part III: The Legend EndsRated ★ 3.5
BrothersRated ★ 3.5
Rurouni Kenshin Part II: Kyoto InfernoRated ★ 3.5
Rurouni Kenshin Part I: OriginsRated ★ 3.5
Notting HillRated ★ 3.5
Sicario: Day of the SoldadoRated ★ 4.0
Blade RunnerRated ★ 4.5
Wind RiverRated ★ 4.0
Gran TorinoRated ★ 3.5
One Fine Spring DayRated ★ 4.0
If OnlyRated ★ 4.0
Art of FightingRated ★ 4.0
Oki's MovieRated ★ 3.0
ArrivalRated ★ 4.5
OasisRated ★ 3.5
The Skin I Live InRated ★ 4.0
Peppermint CandyRated ★ 4.5
Starship TroopersRated ★ 4.0
Children of MenRated ★ 4.0
A Man Called OveRated ★ 4.0