Titles you rated
Wrong Turn 2: Dead EndRated ★ 1.5
Iron Man 3Rated ★ 4.0
Men in BlackRated ★ 4.0
Marriage Is A Crazy ThingRated ★ 1.0
Cold EyesRated ★ 4.5
Romeo + JulietRated ★ 2.5
Kung Fu Cult MasterRated ★ 1.0
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 3.5
Conduct ZeroRated ★ 1.0
How to Train Your DragonRated ★ 2.5
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 4.0
TitanicRated ★ 5.0
The Man from NowhereRated ★ 4.5
Spider-Man 3Rated ★ 2.5
GladiatorRated ★ 0.5
Death NoteRated ★ 1.5
Swing GirlsRated ★ 3.0
The HoleRated ★ 0.5
ShameRated ★ 1.5- The SoloistRated ★ 0.5