Movies
Ratings
402
Castaway on the MoonRated ★ 4.0
Green BookRated ★ 4.0
The Face ReaderRated ★ 4.0
VivariumRated ★ 4.0
Thelma & LouiseRated ★ 5.0
BurningRated ★ 3.5
Café SocietyRated ★ 4.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 4.5
Now Is GoodRated ★ 3.5
American PsychoRated ★ 4.5
The World of UsRated ★ 5.0
Little Miss SunshineRated ★ 4.0
Bird BoxRated ★ 3.5
OkjaRated ★ 4.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 3.0
GravityRated ★ 4.5
Punch-Drunk LoveRated ★ 3.5
I Can SpeakRated ★ 3.5
RampantRated ★ 1.0
Call Me by Your NameRated ★ 4.0