Titles you rated
Dragon Ball ZRated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 4.5
Ghost StoriesRated ★ 4.0- Black Rubber ShoesRated ★ 4.5
Blue Tower ReturnsRated ★ 5.0
Dream HighRated ★ 4.0
Blue TowerRated ★ 5.0- 1리터의 눈물Rated ★ 4.5
Sang Doo! Let's Go to SchoolRated ★ 4.0
PastaRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 4.5
I Live AloneRated ★ 4.0
Beethoven VirusRated ★ 4.5
Incomplete LifeRated ★ 5.0
Padam PadamRated ★ 4.5
Doctor StrangerRated ★ 3.5- Men on a MissionRated ★ 4.0
Sweet 18Rated ★ 4.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 4.0
- SkinsRated ★ 3.0