Series
Ratings
354
Lie to MeRated ★ 1.0
Tough Guy's LoveRated ★ 0.5- TruthRated ★ 3.0
- More Beautiful Than A FlowerRated ★ 3.0
Ruler of Your Own WorldRated ★ 1.0
KAIST Season 1Rated ★ 1.0
Eighteen, Twenty-NineRated ★ 2.5
Idle MermaidRated ★ 1.0
Mischievous KissRated ★ 0.5- My Love PatzziRated ★ 3.0
Witch Yoo HeeRated ★ 1.0
Romance TownRated ★ 1.0- Be Strong, Geum-soon!Rated ★ 2.0
- Mr. QRated ★ 2.0
PhoenixRated ★ 1.0
Obstetrics and Gynecology DoctorsRated ★ 2.0
Dr. ChampRated ★ 2.0
The Great DoctorRated ★ 1.0- Fairy CommiRated ★ 1.0
- Star in My HeartRated ★ 2.0