Titles you rated
Worlds WithinRated ★ 4.0
The Greatest LoveRated ★ 4.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 5.0
Coffee PrinceRated ★ 5.0
Personal TasteRated ★ 3.0
New HeartRated ★ 4.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.0
Emergency CoupleRated ★ 3.0
High School King of SavvyRated ★ 3.5
Dal-ja's SpringRated ★ 4.0
Bel AmiRated ★ 1.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 4.0
Ad Genius Lee Tae-baekRated ★ 1.0
The Time We Were Not in LoveRated ★ 5.0
PastaRated ★ 5.0
Vampire IdolRated ★ 2.0
Secret GardenRated ★ 5.0
A Gentleman's DignityRated ★ 5.0
Cheese in the TrapRated ★ 3.0
Master's SunRated ★ 4.0