Titles you rated
PinocchioRated ★ 4.0
City HunterRated ★ 4.0
Six Flying DragonsRated ★ 4.5
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 4.0
Something Happened in BaliRated ★ 4.0
Master's SunRated ★ 4.0
Jang Ok Jung, Living by LoveRated ★ 4.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.5
Reply 1994Rated ★ 5.0
The Princess's ManRated ★ 4.5
Lucky RomanceRated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 5.0
Cheongdam Dong AliceRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 5.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0
Fabulous BoysRated ★ 4.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.0
SignalRated ★ 5.0
Secret GardenRated ★ 4.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0