Titles you rated
Hidden FiguresRated ★ 4.5
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 4.0
Thor: RagnarokRated ★ 4.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 4.0
ThorRated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 4.0
The Cat ReturnsRated ★ 4.0
Woochi : The Demon SlayerRated ★ 3.5
In TimeRated ★ 2.5
LimitlessRated ★ 4.0
I Am LegendRated ★ 3.5
HairsprayRated ★ 4.5
The Terror LiveRated ★ 3.5
UpRated ★ 4.0
LUCK KEYRated ★ 4.0
The Hunger GamesRated ★ 4.0
TangledRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 4.0
The HandmaidenRated ★ 4.0
GiftedRated ★ 4.0