Titles you rated
Good DoctorRated ★ 4.0
Princess HoursRated ★ 4.5
Coffee PrinceRated ★ 5.0
You're BeautifulRated ★ 4.0
Mary Stayed Out All NightRated ★ 3.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 4.5
Scent of a WomanRated ★ 4.0
Queen In-hyun's ManRated ★ 4.5
I Need RomanceRated ★ 5.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.0
A Gentleman's DignityRated ★ 4.0
Fated to Love YouRated ★ 4.0
Because This Is My First LifeRated ★ 5.0
Go Back CoupleRated ★ 4.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 5.0
The K2Rated ★ 4.0
Reply 1997Rated ★ 4.5
IljimaeRated ★ 4.0
Master's SunRated ★ 4.0