Series
Ratings
11
God's QuizRated ★ 5.0
Jang Ok Jung, Living by LoveRated ★ 5.0
The King 2 HeartsRated ★ 5.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0
Women of the Tang DynastyRated ★ 5.0
Flower Boy Next DoorRated ★ 5.0
SignalRated ★ 5.0
High KickRated ★ 5.0
Orphan BlackRated ★ 5.0- War of MoneyRated ★ 5.0
Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.Rated ★ 5.0