Series
Ratings
14
Coffee PrinceRated ★ 5.0
Discovery of RomanceRated ★ 4.5
The Legend of the Blue SeaRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 5.0
Reply 1994Rated ★ 5.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 5.0
Reply 1997Rated ★ 5.0
The Time We Were Not in LoveRated ★ 3.5
My Love From Another StarRated ★ 5.0
She Was PrettyRated ★ 4.0- DEATH NOTERated ★ 5.0
SignalRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 4.0