Movies
Ratings
29- Night with a Perfect StrangerRated ★ 5.0
- InternshipRated ★ 5.0
(500) Days of SummerRated ★ 4.5
You Are the Apple of My EyeRated ★ 4.0
The Beauty InsideRated ★ 5.0
School of RockRated ★ 3.5
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 4.0
Sing StreetRated ★ 3.0
OnceRated ★ 4.0
Letters to JulietRated ★ 4.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 4.0
Notting HillRated ★ 3.5
Life of PiRated ★ 4.0
Love, RosieRated ★ 3.0
HerRated ★ 4.5
Midnight in ParisRated ★ 5.0
Mamma Mia!Rated ★ 5.0
TangledRated ★ 5.0
UpRated ★ 5.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 4.0