Titles you rated
200 Pounds BeautyRated ★ 3.5
Captain America: Civil WarRated ★ 4.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 5.0
A Wonderful MomentRated ★ 3.5- Les MisérablesRated ★ 5.0
Arthur and the InvisiblesRated ★ 5.0
Edward ScissorhandsRated ★ 3.5
Stand by Me DoraemonRated ★ 4.0
Mission Possible: Kidnapping Granny KRated ★ 3.0
Happiness for SaleRated ★ 3.0
Barefoot GibongRated ★ 4.0
AdoreRated ★ 4.0
Kung Fu PandaRated ★ 3.5
UpRated ★ 3.5
FrozenRated ★ 3.5
SouthpawRated ★ 5.0
The Boy in the Striped PajamasRated ★ 5.0
Death NoteRated ★ 4.0
Death BellRated ★ 2.5