Titles you rated
Crayon Shin-chan: Jungle That Invites StormRated ★ 4.5
Perhaps LoveRated ★ 4.0- My Daughter is a ZombieRated ★ 4.0
Digimon AdventureRated ★ 5.0
Dark NunsRated ★ 2.5
Love in the Big CityRated ★ 5.0
ExhumaRated ★ 4.0- Peach GirlRated ★ 3.5
My Beautiful Man ~eternal~Rated ★ 4.5
CarolRated ★ 3.5
Rough NightRated ★ 4.5
MonsterRated ★ 4.5
Blue Spring RideRated ★ 2.0
HancockRated ★ 3.5
Wotakoi: Love Is Hard for OtakuRated ★ 3.5
ElementalRated ★ 4.5
Platinum DataRated ★ 2.5
NarratageRated ★ 0.5
Girl by GirlRated ★ 4.5
Closest Love To HeavenRated ★ 3.0