Movies
Ratings
459
The IncidentRated ★ 4.0
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 4.0
Black WidowRated ★ 4.5
A Quiet PlaceRated ★ 4.0
A Quiet Place Part IIRated ★ 3.5
SoulRated ★ 3.5
The Conjuring: The Devil Made Me Do ItRated ★ 3.5
The Lost World: Jurassic ParkRated ★ 4.0
Manchester by the SeaRated ★ 3.0
Meet Joe BlackRated ★ 3.5
Cinema ParadisoRated ★ 4.5
CruellaRated ★ 4.0
Red Shoes And The Seven DwarfsRated ★ 1.0
PonyoRated ★ 3.5
The Tale of the Princess KaguyaRated ★ 3.0
The InvasionRated ★ 4.0
The Last WordRated ★ 5.0
Labor DayRated ★ 4.0
JokerRated ★ 4.0
Little WomenRated ★ 4.5