Movies
Ratings
133
Doctor StrangeRated ★ 5.0
My Neighbor TotoroRated ★ 5.0
SnowpiercerRated ★ 5.0
La La LandRated ★ 3.5
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 4.5
The TerminalRated ★ 5.0
InterstellarRated ★ 5.0
InceptionRated ★ 5.0
Minority ReportRated ★ 5.0
Serial (Bad) WeddingsRated ★ 5.0
PocahontasRated ★ 5.0
High School Musical 3: Senior YearRated ★ 4.5
TrumboRated ★ 5.0
Bring It OnRated ★ 4.5
The Devil Wears PradaRated ★ 5.0
TarzanRated ★ 5.0
Pride & PrejudiceRated ★ 5.0
Me Before YouRated ★ 5.0
The Beauty InsideRated ★ 4.5
SecretRated ★ 5.0