Titles you rated
HereditaryRated ★ 3.0
The MediumRated ★ 3.5
In the Mood for LoveRated ★ 3.5
CocoRated ★ 3.0
Raise the Red LanternRated ★ 3.0
The Wind RisesRated ★ 2.5
The Talented Mr. RipleyRated ★ 4.0
SoulRated ★ 3.5
My Octopus TeacherRated ★ 5.0
BombshellRated ★ 3.5
Lady MacbethRated ★ 4.0
MidsommarRated ★ 4.0
The Lion KingRated ★ 3.5
Anarchist from ColonyRated ★ 3.5
The ShamelessRated ★ 3.0
Crazy RomanceRated ★ 3.5
JokerRated ★ 5.0
MAL MO E The Secret MissionRated ★ 3.0
MetamorphosisRated ★ 2.5
ParasiteRated ★ 5.0