Titles you rated
- Physical: AsiaRated ★ 4.0
Last Samurai StandingRated ★ 4.0
Chainsaw ManRated ★ 3.5
GachiakutaRated ★ 4.0
Wednesday Season 2Rated ★ 4.5
ONE PIECE FAN LETTERRated ★ 4.5
STEINS;GATERated ★ 5.0
Squid Game Season 3Rated ★ 1.0
1883Rated ★ 4.0
YellowstoneRated ★ 3.5
YellowstoneRated ★ 3.5
Yellowstone Season 3Rated ★ 4.0
Yellowstone Season 2Rated ★ 4.0
Yellowstone Season 1Rated ★ 3.5
Mercy for NoneRated ★ 2.5- Magical Girl Madoka MagikaRated ★ 3.5
Million Dollar SecretRated ★ 3.0
The Devil's Plan 2Rated ★ 2.0
Love, Death & Robots Season 4Rated ★ 2.5
RomeRated ★ 3.5