Titles you rated
Ant-Man and the WaspRated ★ 4.5
Deadpool 2Rated ★ 5.0
CircleRated ★ 3.0
12 StrongRated ★ 4.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.0
Ready Player OneRated ★ 3.5
The Magnificent SevenRated ★ 3.5
Hacksaw RidgeRated ★ 4.5
Run All NightRated ★ 3.5
AllegiantRated ★ 3.0
DivergentRated ★ 4.0
The Mountain IIRated ★ 4.0
Thor: RagnarokRated ★ 4.0
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 4.0
The Hitman's BodyguardRated ★ 5.0
The Dark TowerRated ★ 4.0
Annabelle: CreationRated ★ 4.0
Coin Locker GirlRated ★ 3.5
Gantz:ORated ★ 3.5
John Wick: Chapter 2Rated ★ 4.0