Titles you rated
AnotherRated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 3.5- DEATH NOTERated ★ 4.0
Sherlock Season 1Rated ★ 4.5
Game of ThronesRated ★ 4.5
Game of ThronesRated ★ 5.0- DexterRated ★ 4.5
DexterRated ★ 4.5
The Walking Dead Season 2Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.5
My Beautiful BrideRated ★ 4.0- The Lost RoomRated ★ 5.0