Movies
Ratings
875
Decision to LeaveRated ★ 1.0
SearchingRated ★ 3.5
Righteous TiesRated ★ 4.5
RockyRated ★ 5.0
Goodnight MommyRated ★ 1.5
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 5.0
The Green KnightRated ★ 4.0
The Invisible GuestRated ★ 5.0
Death Note: Light Up the New WorldRated ★ 4.5
Drive My CarRated ★ 4.5
On the LineRated ★ 5.0
The Policeman's LineageRated ★ 1.5
Tazza: The High RollersRated ★ 4.0
A Dirty CarnivalRated ★ 5.0
Gran TorinoRated ★ 3.5- Steel Rain2: Summit (Director's Cut)Rated ★ 2.5
ThesisRated ★ 5.0
Blood TiesRated ★ 5.0- Oink OinkRated ★ 2.5
Crouching Tiger, Hidden DragonRated ★ 2.5