Movies
Ratings
23
Cold EyesRated ★ 4.0
Inside MenRated ★ 4.5
A Hard DayRated ★ 4.0
Now You See MeRated ★ 4.0
The Chronicles of EvilRated ★ 4.0
The WailingRated ★ 4.0
The Silence of the LambsRated ★ 5.0
The Terror LiveRated ★ 4.0
Nameless GangsterRated ★ 4.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 4.0
The Sixth SenseRated ★ 4.5
About TimeRated ★ 4.5
InceptionRated ★ 5.0
New WorldRated ★ 5.0
The Maze RunnerRated ★ 4.0
SkyfallRated ★ 4.5
VeteranRated ★ 4.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.5
The Bourne UltimatumRated ★ 4.5