Titles you rated
Queen In-hyun's ManRated ★ 3.5
Ugly BettyRated ★ 3.0
Rooftop PrinceRated ★ 2.0
The King 2 HeartsRated ★ 2.5- My Boss, My HeroRated ★ 3.5
The Princess's ManRated ★ 2.0
Heartbroken ChocolatierRated ★ 2.5
GiantRated ★ 3.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 1.5
Bridal MaskRated ★ 2.5- Dragon ZakuraRated ★ 4.0
The Man Who Can't Get Married Season 1Rated ★ 3.0
The Great DoctorRated ★ 0.5
History of a SalarymanRated ★ 3.0
Jang Ok Jung, Living by LoveRated ★ 2.5
Dead SetRated ★ 5.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 1.5
Seven Days of a Daddy and a DaughterRated ★ 2.5
His and Her CircumstancesRated ★ 4.0
Rich Man, Poor WomanRated ★ 4.0