Titles you rated
New WorldRated ★ 4.5
The AttorneyRated ★ 3.5
The ClientRated ★ 4.5
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 4.5
Real SteelRated ★ 4.0
2012Rated ★ 4.0
The WailingRated ★ 4.5
ChefRated ★ 2.5
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 4.0
Very Ordinary CoupleRated ★ 4.0
Train to BusanRated ★ 4.0
Minority ReportRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 4.5
1789 : Les Amants de la BastilleRated ★ 2.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 1.5- 젊은 엄마Rated ★ 1.5
BoyhoodRated ★ 2.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 3.0