Series
Ratings
215
I Am Not Okay with ThisRated ★ 4.5
Santa Clarita DietRated ★ 4.0
Sex EducationRated ★ 4.5- Pretty Proofreader Season 2Rated ★ 4.5
Tokyo Tarareba GirlsRated ★ 4.0
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 4.5
SignRated ★ 4.5
Tamiou - Aratanaru InbouRated ★ 4.5
YoungerRated ★ 4.5
SheRated ★ 3.5- BEAUTY AND THE FELLOWRated ★ 4.0
Women in DistressRated ★ 3.5- My Temporary BoyfriendRated ★ 3.5
- Love GenerationRated ★ 4.0
You and MeRated ★ 4.0
Tatakau! Shoten GirlRated ★ 2.5- Ultimate Muscle: The Kinnikuman LegacyRated ★ 4.5
NoragamiRated ★ 4.0
Atypical Crime Investigator, Hinako TodoRated ★ 4.0- ヒガンバナ~警視庁捜査七課~Rated ★ 3.5