Titles you rated
MisfitsRated ★ 3.5
WeedsRated ★ 3.5
WeedsRated ★ 4.5
LookingRated ★ 3.0
90210Rated ★ 1.5
Marvel's Jessica JonesRated ★ 1.5
Big Little LiesRated ★ 5.0
The Good WifeRated ★ 2.5
LookingRated ★ 4.0
Marvel's Iron Fist Season 1Rated ★ 1.0
Sense8Rated ★ 3.5
RiverdaleRated ★ 2.0
Santa Clarita DietRated ★ 4.0
Marvel's The PunisherRated ★ 4.5
The Good WifeRated ★ 4.0- ShamelessRated ★ 3.0
Marvel's Luke CageRated ★ 2.5- ShamelessRated ★ 3.0
The Good WifeRated ★ 4.0
Awkward.Rated ★ 3.0