Movies
Ratings
239
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.5
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 4.0
Ant-ManRated ★ 3.0
My Love, My BrideRated ★ 2.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 3.5
Hector and the Search for HappinessRated ★ 3.5
Escape PlanRated ★ 3.5
Keys to the HeartRated ★ 3.0
1987: When the Day ComesRated ★ 4.5
Knockin' on Heaven's DoorRated ★ 4.5
Maze Runner: The Death CureRated ★ 3.5
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 3.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 2.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.5
Happy Death DayRated ★ 4.0
More Than BlueRated ★ 2.5
The TerminalRated ★ 4.5
PapermanRated ★ 3.5
The PianistRated ★ 4.0
Summer WarsRated ★ 4.5