Titles you rated
Blue Tower ReturnsRated ★ 4.5
My Father is StrangeRated ★ 3.5
Here Comes Mr. OhRated ★ 3.5
Innocent DefendantRated ★ 5.0
The King Dae JoyoungRated ★ 4.5
Fashion KingRated ★ 2.5
Shut Up Flower Boy BandRated ★ 2.5
Blue TowerRated ★ 5.0
Dr. RomanticRated ★ 4.5
Cheongdam Dong AliceRated ★ 3.5
School 2013Rated ★ 3.5
Wang's FamilyRated ★ 4.0
The Sons of Sol Pharmacy HouseRated ★ 4.0
Dream High 2Rated ★ 1.5
Seoyoung, My DaughterRated ★ 4.0
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 3.5
Rooftop PrinceRated ★ 4.0
Beethoven VirusRated ★ 4.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 4.5
IRISRated ★ 3.5