Titles you rated
Voice of a MurdererRated ★ 4.0
Train to BusanRated ★ 5.0
VeteranRated ★ 5.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.0
Han Gong-juRated ★ 3.0
AssassinationRated ★ 3.0
HopeRated ★ 4.5
The PriestsRated ★ 4.5- Take OffRated ★ 4.0
Our TimesRated ★ 4.5
C'est Si BonRated ★ 2.0
DerangedRated ★ 4.5
A Werewolf BoyRated ★ 3.0
FamilyhoodRated ★ 4.0