Series
Ratings
22
LiveRated ★ 4.5
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 4.0
The Legend of the Blue SeaRated ★ 1.5
Secret Love AffairRated ★ 2.0- Men on a MissionRated ★ 2.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 3.0
SignalRated ★ 4.0
Full HouseRated ★ 0.5
GoblinRated ★ 2.0
Hong Gil-Dong, The HeroRated ★ 3.5
The Snow QueenRated ★ 4.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 5.0
Drinking SoloRated ★ 3.5
StrangerRated ★ 5.0
Love in the MoonlightRated ★ 3.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.5
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 4.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 3.5
Reply 1994Rated ★ 4.0
My Husband Got a FamilyRated ★ 5.0