Titles you rated
365: Repeat the YearRated ★ 3.5
Some Day or One DayRated ★ 5.0
Be MelodramaticRated ★ 5.0
The Greatest LoveRated ★ 4.0
Han Yeo Reum's MemoryRated ★ 4.0
Phantom Singer 2Rated ★ 5.0
Princess HoursRated ★ 3.5
Ms. HammurabiRated ★ 4.5
Haikyuu!!Rated ★ 4.0
She Was PrettyRated ★ 3.0
Splash Splash LoveRated ★ 4.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.0