Titles you rated
Bleak NightRated ★ 4.0
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 3.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 2.0
Inglourious BasterdsRated ★ 4.0
Wonder WomanRated ★ 2.5
Get OutRated ★ 4.0
SplitRated ★ 3.0
Ghost in the Shell 2.0Rated ★ 2.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 1.5
The PriestsRated ★ 3.0
FamilyhoodRated ★ 1.0
Ghost in the ShellRated ★ 4.0
ChicagoRated ★ 3.0
The ThroneRated ★ 4.0
Justice LeagueRated ★ 2.0
Jurassic WorldRated ★ 2.0
Shin GodzillaRated ★ 3.0
GodzillaRated ★ 2.5
A Silent VoiceRated ★ 2.5
The Sheriff In TownRated ★ 1.5