Movies
Ratings
75
The Devil Wears PradaRated ★ 4.5
Monsters, Inc.Rated ★ 4.0
Architecture 101Rated ★ 4.0
Welcome to DongmakgolRated ★ 4.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.0
17 AgainRated ★ 4.0
Letters to JulietRated ★ 4.5
Kung Fu PandaRated ★ 3.5
ZootopiaRated ★ 4.0
Spider-ManRated ★ 4.5
Beauty and the BeastRated ★ 3.0
Music and LyricsRated ★ 3.5
Love, RosieRated ★ 2.5
Black SwanRated ★ 4.5
HerRated ★ 4.0
FlippedRated ★ 3.5
Star Trek: BeyondRated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 3.5
Begin AgainRated ★ 4.0
The ShamelessRated ★ 4.5