Titles you rated
AllianceRated ★ 4.0
Dokkaebi: Wisdom HuntersRated ★ 0.5- Mi wo Tsukushi Ryouricho SpecialRated ★ 4.0
The Good WifeRated ★ 4.5- Doctor-X: Surgeon Michiko DaimonRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.5
The Good WifeRated ★ 4.5
Konin Todoke ni Han wo Oshita dake desu gaRated ★ 4.0
Unsung CinderellaRated ★ 4.0
Legal HighRated ★ 3.0
Why Women KillRated ★ 5.0
Caution, Hazardous WifeRated ★ 4.0
Rich Man, Poor WomanRated ★ 5.0
Tokyo Tarareba Girls 2020Rated ★ 5.0
An Incurable Case of LoveRated ★ 3.0
Master's SunRated ★ 4.0
There's a Reason for the Love I'm WearingRated ★ 2.5
Doctor FosterRated ★ 4.0
MIU404Rated ★ 3.0
Doctor FosterRated ★ 4.5