Titles you rated
Genie, Make a WishRated ★ 0.5- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 3.5
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 3.5
Kaiju No. 8 Season 2Rated ★ 3.0
Kaiju No. 8Rated ★ 3.5
Wednesday Season 2Rated ★ 3.5- Spirit FingersRated ★ 0.5
When the Camellia BloomsRated ★ 4.5
Formula 1: Drive to Survive Season 1Rated ★ 4.0
Solo LevelingRated ★ 4.0
Mercy for NoneRated ★ 2.0
The Devil's Plan 2Rated ★ 0.5
Weak Hero Class 1Rated ★ 2.0
KarmaRated ★ 3.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
Melo MovieRated ★ 4.0
Singles' Inferno Season 4Rated ★ 2.5
Culinary Class WarsRated ★ 4.0
Chainsaw ManRated ★ 4.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 4.0