Titles you rated
Little Man TateRated ★ 3.5
Danny CollinsRated ★ 3.0
Serial (Bad) WeddingsRated ★ 2.5
RushRated ★ 4.0
Back to BurgundyRated ★ 3.0
Last VegasRated ★ 3.0
I Feel PrettyRated ★ 3.0
Faces PlacesRated ★ 4.5
PrideRated ★ 4.0
Me, Myself & IreneRated ★ 3.0
The Jungle BookRated ★ 3.5
ConstantineRated ★ 3.5
Little ForestRated ★ 3.5
ConcussionRated ★ 3.5
American HoneyRated ★ 4.0
Midnight Diner 2Rated ★ 3.5
The PartyRated ★ 4.0
Money MonsterRated ★ 3.5
CopenhagenRated ★ 2.5
Stranger Than FictionRated ★ 4.0