Titles you rated
New HeartRated ★ 4.0- 역사저널 그날Rated ★ 5.0
No Way I'm an AdultRated ★ 5.0
Dream High 2Rated ★ 2.0
Dream HighRated ★ 3.5
The King of DramasRated ★ 3.0
Good DoctorRated ★ 4.0
Bridal MaskRated ★ 4.0
Another Miss OhRated ★ 3.5- Knowledge Channel eRated ★ 4.5
Behind the White TowerRated ★ 4.0
The King 2 HeartsRated ★ 4.0
The Great DoctorRated ★ 3.0
Coffee PrinceRated ★ 3.5
Jewel in the PalaceRated ★ 4.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.0
H.I.TRated ★ 3.0
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 5.0
The Light in Your EyesRated ★ 5.0
The LegendRated ★ 3.0