Titles you rated
Love LetterRated ★ 4.0
Intimate StrangersRated ★ 4.0
Secretly, GreatlyRated ★ 1.5
The Anthem of the HeartRated ★ 4.0
SunnyRated ★ 4.5
Will You Be ThereRated ★ 4.5
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 5.0
The Great GatsbyRated ★ 4.5
You Are the Apple of My EyeRated ★ 4.5
Ode to My FatherRated ★ 4.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 5.0
Architecture 101Rated ★ 4.0
About TimeRated ★ 5.0
A Taxi DriverRated ★ 5.0
OnceRated ★ 5.0
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 4.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.5
SunflowerRated ★ 4.5
Your Name.Rated ★ 5.0
ZootopiaRated ★ 4.5