Titles you rated
SKY CastleRated ★ 4.5
The Third CharmRated ★ 3.5
I Need RomanceRated ★ 4.0
Devilish JoyRated ★ 4.0
Ms. HammurabiRated ★ 3.5
Matrimonial ChaosRated ★ 3.0
What's Wrong with Secretary KimRated ★ 5.0
Because This Is My First LifeRated ★ 5.0
Queen of Mystery Season 2Rated ★ 4.5- BeybladeRated ★ 4.0
General Hospital 2Rated ★ 4.5
Youn's KitchenRated ★ 3.0
New Journey to the West Season 3Rated ★ 4.5
Pure LoveRated ★ 4.5
Infinite ChallengeRated ★ 5.0- Jungle Fish Season 2Rated ★ 3.5
Rosy LoversRated ★ 3.0- Roller coaster 3Rated ★ 4.5
Kimchi Cheese SmileRated ★ 2.5
Blue Tower ReturnsRated ★ 3.0