Movies
Ratings
378
LeonRated ★ 3.5
Troll FactoryRated ★ 3.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 3.5
Kingdom of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Dune: Part TwoRated ★ 5.0
The Roundup: PunishmentRated ★ 2.5
ExhumaRated ★ 4.0
Tazza: The High RollersRated ★ 3.5
I Saw the DevilRated ★ 2.5- Noryang: Sea of DeathRated ★ 2.5
The HandmaidenRated ★ 3.0
AlienoidRated ★ 3.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
ConstantineRated ★ 3.5
John Wick: Chapter 2Rated ★ 3.0
In TimeRated ★ 3.5
MasterRated ★ 3.0
Architecture 101Rated ★ 4.0
New WorldRated ★ 3.0
John WickRated ★ 3.0